Безкаркасні арочні споруди

Ми раді вітати вас на офіційному сайті ТОВ Первомайський «Райагробуд» — лідера ринку безкаркасного будівництва в Україні. Наша діяльність спрямована на те, щоб розвивати економіку нашої країни шляхом застосування нових технологій в будівництві.

Ми професіонали в сфері виробництва швидкомонтованих будівель, безкаркасних ангарів, споруд з металоконструкцій різного призначення. Володіючи чималим досвідом, знаннями і навичками, компанії Ltd. Pervomaysky Rayagrobud під силу проект будь-якого рівня складності.

Ми розвиваємо актуальний і дуже перспективний напрямок — швидкомонтовані безкаркасні ангари в Україні та підтверджуємо своєю діяльністю, що ця новітня технологія — надійна альтернатива капітальному будівництву. Її рентабельність очевидна:

  • низька вартість — в першу чергу за відсутності витрат на виконання складних земляних і монтажних робіт;
  • широкий спектр застосування (гаражі, ангари, бокси, автосервіси, спорткомплекси, будівлі сільськогосподарського призначення та інші об'єкти);
  • короткі терміни будівництва — 10 днів на фундамент і 15 днів на зведення купола ангара (1000м2);
  • недороге утримання та обслуговування будівлі. Ми позбавимо вас витрат на дорогі покрівельні матеріали, оздоблення стін та ін.

Це лише мала частина тих привілеїв, які дарує вам безкаркасне арочне будівництво в Україні. За рекордно короткі терміни ви отримуєте в розпорядження сучасну, функціональну і довговічну будівлю, заощадивши при цьому до 60 % бюджету. 

Безкаркасні споруди від компанії «Райагробуд»

Наші досвідчені інженери і професійні будівельники в найкоротші терміни розроблять проект будівлі з урахуванням всіх вимог і побажань замовника, проведуть розрахунок вартості. Також вони підберуть необхідні матеріали, щоб майбутня будова була надійною, безпечною, довговічною і обійшлася вам максимально дешево. Ціна швидкомонтованих ангарів формується індивідуально на кожен об'єкт і залежить від багатьох факторів. У будь-якому випадку економія коштів буде відчутною.

Будівництво і проектування безкаркасних ангарів — наша основна спеціалізація. Тому ми легко можемо реалізувати проект з металопрофілю, який за ціною в кілька разів дешевший, ніж аналогічна конструкція, виконана за принципом капітального будівництва. Весь комплекс робіт ми виконуємо власними силами і несемо повну відповідальність за результат.

У нас потужна виробнича база та власна будівельна лабораторія, що дозволяє нам контролювати якість застосовуваних матеріалів і конструкцій. Ви можете бути впевнені в тому, що замовлені у компанії Первомайський «Райагробуд» складські комплекси, торгові павільйони, ангари, тваринницькі комплекси, гаражі та інші об'єкти прослужать вам не менше 50 років.

Ми можемо побудувати для вас будівлю будь-якого типу під ключ швидко, професійно і недорого. 

Замовляйте швидко зведені безкаркасні арочні будівлі в ТОВ Первомайський «Райагробуд» та оцініть всі переваги нового будівельного напрямку!

Безкаркасні арочні споруди з гарантією

У своїй діяльності ми керуємося наступними принципами:

  • оперативність;
  • увага до деталей;
  • професійний підхід до справи.

В основу своєї діяльності ми ставимо потреби і переваги замовника. Наш багаторічний досвід і виняткові знання дозволяють нам максимально швидко і грамотно реалізувати об'єкт, виходячи з поставленої задачі. 

Вигідне будівництво

Сьогодні будівництво ангарів в Україні стрімко набирає популярність. Це можливість отримати будівлю ангарного типу в короткі терміни і з мінімальними витратами. Ціна швидкомонтованих ангарів дійсно невисока, але залежить від призначення об'єкту, типу фундаменту, кількості вікон, воріт, дверей, складності інженерних комунікацій.

Безкаркасні арочні ангари

Бескаркасное строительство - это эффективный и надежный метод строительства быстро возводимых зданий хозяйственного, промышленного и общественного значения. Технология бескаркасного арочного строительства появилась в Америке в конце 50-х годов прошлого столетия, и начала приобретать популярность во многих промышленно развитых странах мира. Наибольшую популярность методика быстрого возведения ангаров получила во время американской военной операции в Ираке. Тогда было на практике показано, как оперативно и в любом месте, можно строить военные склады, ангары и казармы без применения стандартного строительного оборудования.

Дешево
економія на будівництві - 40-60%
Герметично
герметичність - 100%
Практично
відсутність витрат на ремонт
Швидко
10 днів - на фундамент і 15 днів - 1000 м2
вгору