Компанія ТОВ Первомайський «Райагробуд»

ТОВ Первомайський «Райагробуд» — компанія, що динамічно розвивається та спеціалізується на проектуванні, виготовленні й зведенні безкаркасних ангарів різних конфігурацій. Історія підприємства багата на події та досягнення.

У липні 1956 року в чистому полі на околиці Первомайська — там, де зараз височіють багатоповерхівки мікрорайону Коротченко, було засновано спеціалізоване підприємство для будівництва об'єктів виробничої і соціальної сфери на селі. Своєчасність виникнення «Первомайського міжколгоспбуду» продиктувало саме життя: окремим колгоспам було важко, та й ніколи, зводити сучасні механізовані ферми, токи, школи і дитячі сади. Біля витоків зародження підприємства стояли: керівник міжколгоспради по електрифікації району Михайло Рухинович Трахтенгерц і головний інженер Олексій Давидович Вдовенко.

У тому ж таки 1956 році до осені була відвантажена перша продукція — деревина для ремонту тваринницького комплексу. Міжколгоспбуд займався будівництвом ліній електропередач, здійснював електрифікації ферм, колгоспних будинків, шкіл. Згодом було освоєно виробництво черепиці, шиферу, шлакоблоків і «блоків Чернишова».

З цих будівельних елементів зводилися приміщення свиноферм, корівників, зерносховищ та інших складських приміщень. З 1958 року міжколгоспбуд займався всіма роботами району, які стосувались сфери будівництва.

З кожним роком зростала потреба в будівельних роботах, як в самому Первомайську, так і за його межами. Всі вони успішно виконувалися ТОВ Первомайським «Райагробуд» під керівництвом Миколи Яковича Кузьменка, який очолив підприємство у 1975 році.

Після переломних подій 1990 року багато будівельних підприємств України припинили своє існування, і, в більшості, «пішли з молотка», поповнивши кишені нечистих на руку керівників. З ліквідацією колгоспів, відпала необхідність і в будівництві. Довелося перелаштовуватись і переводити підприємство на «нові рейки».

Щоб зберегти матеріально-технічну базу та колектив кваліфікованих співробітників, компанія зосередилася на обслуговуванні не тільки традиційних клієнтів, а й приватних фірм і підприємців. Завдяки цьому, підприємство не тільки пережило «лихі» 90-і, а й успішно закріпилося на ринку будівельних послуг України.

У списку завершених проектів:

  1. Виробництво бетону для будівництва Бандурського маслоекстракційного заводу.
  2. Зведення конструкцій сільгосппідприємства «Нібулон», смт. Врадіївка.
  3. Ремонт покрівлі в будівлі тубдиспансеру м. Первомайськ.
  4. Реконструкція музею ракетних військ та багато іншого.

З 2013 року до керівництва підприємством прийшла нова молода команда ефективних менеджерів, яку очолив Шалару Олексій Ілліч. ТОВ Первомайський «Райагробуд» почав освоювати нові будівельні технології, зокрема, технологію безкаркасних споруд, що швидко зводяться.

Конкурентні переваги

До переліку конкурентних переваг ТОВ Первомайський «Райагробуд» можна віднести такі плюси:

  • багаторічна будівельна спеціалізація;
  • потужна виробнича база (цехи з виробництва шлакоблоків і бетонних люків, оснащені за сучасними стандартами, склади, будівельна лабораторія для контролю якості ЗБВ і бетонних сумішей);
  • стабільний професійний колектив;
  • сучасна будівельна техніка й устаткування для виготовлення профілю для ангарів;
  • власне виробництво металопрокату, бетону, ЗБВ і будівельних сумішей;
  • обслуговування середніх і великих с/г підприємств, ферм, аграрних компаній по всій Україні.

0Vhr9YLszIU2f04806cc2dc34204c8dbe69ac07b112image-0-02-05-75e9920bba082a474b8e76da78d15eeb2f7ef0475f60a468d6cc102c3112b664-V

 

вгору