Фундамент для ангара

Фундамент є основою будь-якої споруди. Він забезпечує надійність, міцність і безпеку всієї конструкції. Але фундамент під безкаркасний ангар необов'язково повинен бути надто міцним, адже споруда має відносно невелику вагу, тому її легко витримає неглибока основа, яку можна побудувати протягом 10 днів з мінімальними фінансовими затратами. Таким чином, замовник ангару економить свій час і фінанси.

Компанія ТОВ Первомайський «Райагробуд» самостійно розробляє проект фундаменту ангара, а також може зводити споруду на вже готовій основі замовника.

IMG_2051

Види фундаменту і технологія будівництва

Фундамент для ангара може бути стовпчастий, стрічковий, встановлений на гвинтові палі або колони та іншого типу.

Основні критерії вибору того чи іншого виду основи під ангар це:

  • місце будівництва;
  • кількість виділеного часу на роботу;
  • побажання замовника.

Найпопулярніші в Україні типи ангарних основ – стовпчаста стрічкова. В обох випадках необхідно провести первинний розрахунок фундаменту, тільки тоді можна приступати до його будівництва. Будівництво стовпчастого фундаменту досить економічне, до того ж його можна побудувати досить швидко. Досвідчені будівельники нашої компанії справляться з таким завданням менш, ніж за 10 днів, залежно від розмірів майбутньої будівлі.

Фундамент арочного ангару стрічкового також дуже часто використовується. Технологія будівництва досить проста: виривають котлован, в ньому розміщують лінію фундаменту, далі встановлюють опалубку і поміщають всередину металеву укріплюючи арматуру. Робота закінчується заливкою бетону.

Ціни на той чи інший спосіб спорудження фундаменту в Україні можуть відрізнятися. Все залежить від складності роботи, розміру майбутньої споруди, типу ґрунту (звичайний або глинистий, торф'яний, піщаний з підвищеною вологістю), кількості необхідних матеріалів та ін.

Швидко і надійно!

Компанія ТОВ Первомайський «Райагробуд» здійснює будівництво фундаментів ангарів професіонально, швидко та недорого. Ціни на наші послуги завжди радують, завдяки власному виробництву металопрокату, бетону, залізобетонних виробів і будівельних сумішей вартість фундаменту буде незначною.

Якщо вам потрібен фундамент під металевий ангар, але ви не знаєте, який тип основи буде оптимальним, звертайтесь в ТОВ Первомайський «Райагробуд», і ми підберемо для вас найкращий варіант.

Перед початком робіт наші будівельники складуть кошторис на фундамент ангара, де будуть перечисленні всі витрати на будівництво. Розрахунок для кожного замовника ведеться індивідуально.

05af7bb01352dd6825a9a0fabde70947

вгору