Щебінь

Щебінь - це неважкий будівельний матеріал мінерального походження, який, зазвичай, застосовують природному вигляді при будівництві.

Розмір щебеню зазвичай від 5 міліметрів, він видобувається способом дроблення гірських порід. Це сипучий зернистий матеріал широкого використання.

Зазвичай він користується популярністю серед підприємств, робота яких пов'язана з будівництвом. Використання щебеню безпосередньо залежить від спеціалізації підприємства. Часто його використовують в таких сферах: на заводах залізобетонних конструкцій і виробів; в організаціях, які займаються ремонтом або обслуговуванням доріг (як основу); при ремонті або будівництві залізничної колії; в садово-паркової індустрії; для покриття доріжок або майданчиків.

Щебінь - це дуже міцний і морозостійкий матеріал, оскільки отримують його з гірських порід, у верхньому шарі земної кори. В перинах вигляді це суцільний масив і скупчення уламків різних розмірів.


Щебінь в тому вигляді, який ми звикли бачити, виходить після того, як проходить спеціальну механічну обробку (розколювання, розпилювання, дроблення, обтісування, шліфування, полірування), тому якість залежить від якості гірської породи, з якої видобувається щебінь гранітний. Якість порід, з яких зазвичай видобувають будівельні матеріали, залежать безпосередньо від мінерального складу, текстури, структури і від стану і свіжості цієї породи.

На сьогоднішній день дуже легко знайти фірму з продажу щебеню, але довіряти потрібно далеко не всім. Адже якість може значно відрізняться від Вашого очікування. Саме тому не варто робити замовлення через інтернет вкрай не рекомендується. Найкраще зустрінеться з представником фірми і проконсультуватися, який з безлічі видів щебеню підійде Вам виходячи з мети покупки. У такому випадку Ви зможете побачити те, що купуєте.

sVo_xim5LXg

6PXKpykleBc

lOV8moI0EOoIt--Iijh6kg

вгору