Етапи та технологія будівництва

Технологія будівництва безкаркасних споруд будь-якого призначення передбачає розробку проекту. Процес займає 1-2 дні. Після того як враховані всі особливості регіону України, де буде проходити монтаж, розрахована і підготовлена потрібна кількість матеріалів, будівельна бригада вирушає на об'єкт.

Послідовність

Щоб ШМС прослужило довго, необхідно дотримуватись певної послідовності при її зведенні.

Етапи будівництва безкаркасних об'єктів наступні:

  1. Заливка фундаменту.
  2. Виготовлення панелей для арки.
  3. Монтажні роботи.
  4. Встановлення вікон, воріт, хвіртки.

Розглянемо етапи будівництва безкаркасних об'єктів більш детально нижче.

Особливості укладання фундаменту

Технологія будівництва споруд аркового типу, на відміну від капітального будівництва, виключає капітальній фундамент. Всі навантаження, яких зазнає будівля, рівномірно розподіляє та передає на фундамент арочна конструкція. Проста структура скорочує витрати і час на монтаж, тому будівлі обходяться недорого.

Технологія будівництва споруд аркового типу на даному етапі передбачає:

  • складання та встановлення металевої форми опалубки;
  • заливання бетонної суміші;
  • закріплення куточка, який буде підтримувати панелі.

Опалубка видаляється після того, як будуть встановлені панелі.

Монтажні роботи

Безкаркасна технологія будівництва передбачає виготовлення елементів конструкції прямо на будівельному майданчику. Для цього застосовується спеціальне пересувне обладнання.

Технологія будівництва безкаркасних споруд передбачає використання листів оцинкованої сталі. З них створюється потрібна кількість секцій.

Після цього починається монтаж — для встановлення арок використовується підйомний кран. Вони монтуються, а після — скріплюються між собою тим самим пересувним обладнанням, за допомогою якого створюються.

Далі використовуються прямі профілі — вони потрібні для створення торців споруди. Місця кріплення арочних і прямих панелей підлягають герметизації в місцях стику. В цей же час облаштовуються місця під вікна, встановлюються ворота.

Технологія будівництва безкаркасних об'єктів — це сучасна методика, яка дозволяє створити надійні будівлі. Вони можуть зводитися в будь-який час року, не залежно від погодних умов і типу ґрунту. Технологія будівництва безкаркасних об'єктів робить їх стійкими до сейсмічної активності та пожеж.

ТОВ Первомайський «Райагробуд» будує споруди, що швидко зводяться в найкоротші терміни. Замовте послуги «під ключ», і вже через 15 днів (без урахування проектування) ви зможете використовувати ШМС площею до 1000 м2 в будь-якій області України.

image-0-02-04-5e0255ed857aafb23bb45219ba5c386c360deedbf11da08f154f2d47ad8cccad-V

image-0-02-05-bc18c807c0fdf08974224c3297305aacd3138db1e16d6e2198293d39a13ab6ab-V

вгору