Телятники та корівники

Компанія ТОВ Первомайський «Райагробуд» пропонує послуги по зведенню корівників за технологією безкаркасного арочного будівництва. Спорудити ангар можна будь-яких розмірів і висоти за досить короткий термін — до 30 днів. Замовити промисловий корівник ви можете прямо зараз, повідомивши нам свої вимоги і побажання. З огляду на той факт, що компанія Ltd. Pervomaysky Rayagrobud — лідер ринку безкаркасного будівництва в Україні, ми можемо реалізувати навіть найбільш складний проект як на 30 голів, так і на 200 голів.

Перевага технології безкаркасного арочного будівництва в тому, що не потрібно зводити каркас або заливати дорогий фундамент. Опорну функцію виконуватиме металевий профіль підвищеної міцності, виготовлений з матеріалів відомих зарубіжних виробників. Готовий корівник-ангар являє собою конструкцію з металопрофілю, де в ролі основи виступає не несучий каркас, а металева арка. Ви самі можете визначити висоту, довжину і ширину конструкції, а наші досвідчені інженери і будівельники докладуть усіх зусиль, щоб швидко і недорого втілити проект в реальність.

Коровники  Коровник-ангар

Звертаємо вашу увагу на те, що вартість будівництва корівника (на 100 голів, наприклад) для кожного замовника формується індивідуально. При цьому враховується обсяг робіт, їх складність, тип утеплення, додаткові комунікації. Проте будівництво телятника за технологією ШМС — вигідне вкладення коштів, тому що безкаркасні ангари обходяться майже на 60% дешевше, ніж зведення капітальної споруди.

Будівництво корівників «під ключ»

В Україні сільськогосподарські будівлі та споруди, зведені за технологією безкаркасного арочного будівництва, дуже затребувані і популярні. Причина цього — незаперечні переваги споруд, що швидко монтуються. А саме:

 • короткі терміни зведення будинку — 25-30 днів;
 • мінімальна матеріаломісткість — не потрібен спеціальний каркас, покрівля і пароізоляція;
 • невелика вага ангару, що дозволяє знизити витрати на фундамент;
 • стійкість до вітрового і снігового навантаження;
 • можливість монтажу практично в будь-якій місцевості;
 • стійкість до сейсмічної активності і займання;
 • тривалий термін служби конструкції — до 50 років;
 • низька ціна на корівники, що швидко будуються.

Варто відзначити, що будівництво корівника (на 50 голів або більше) не вимагає застосування спеціалізованої техніки та обладнання. Таким чином, витрати на спорудження ангарів значно скорочуються.

Быстровозводимый коровник

Корівники, що швидко монтуються, за вигідною ціною

Для того щоб забезпечити оптимальні умови утримання корів, в ангарі необхідний постійний приплив свіжого повітря. І коли виконується проектування телятників і корівників, ця вимога  враховується в першу чергу. Фахівці нашої компанії забезпечать оптимальну систему провітрювання конструкції, при цьому тваринам не буде жарко влітку і холодно взимку.

Звертаючись в ТОВ Первомайський «Райагробуд», ви можете замовити типовий проект корівника на 50 голів і більше, або надати нашим інженерам власні креслення, за якими буде зведена майбутня споруда. У нас достатньо досвіду і можливостей, щоб побудувати ангар в необхідному місці і з заданими параметрами.

Реалізувати проект-корівник на 100 голів ми зможемо недорого, швидко та якісно. Ми самотужки виробляємо велику частину будівельних матеріалів, тому ціна ангару не буде завищеною, як у інших компаній. Для того щоб провести розрахунок проекту будівництва корівника, ми повинні знати:

 • розміри ангару (ширина, довжина, висота);
 • кількість воріт, вікон;
 • тип фундаменту (стрічковий, на палях або стовпчастий);
 • регіон будівництва та інші нюанси, які узгоджуються окремо.

Після того, як кошторис на будівництво корівника (на 200 голів, наприклад) буде складений, він узгоджується з замовником, і ми починаємо монтажні роботи. Додаткових витрат з боку клієнтів не буде, тому що вони всі визначені заздалегідь. Якщо потрібно невелике приміщення, на 5 голів, наприклад, то готовий об'єкт ви отримаєте в експлуатацію через кілька днів після замовлення. Ціна будівництва корівників «під ключ» в цьому випадку буде мінімальною.

У сільськогосподарській сфері наші ангари безкаркасного арочного типу дуже затребувані. Вони практично ні в чому не поступаються капітальним будівлям, хоча і коштують набагато дешевше. Ціна корівника на 100 голів від Ltd. Pervomaysky Rayagrobud анітрохи не завищена і на всі 100% відповідає якості будівлі, також можна замовити спорудження картоплесховища.

Якщо ви хочете щоб у 2016 році ваша ферма приносила ще більший прибуток, замовляйте у нас будівництво «корівників під ключ». Результат перевершить всі ваші очікування!

Сохранить

вгору