Свинокомплекси

Якщо ви шукаєте економічний варіант свинокомплексу в Україні, то звернулися саме туди. Наша компанія займається спорудженням безкаркасних аркових ангарів за вигідними цінами для експлуатації в сфері сільського господарства. Це альтернативний вид будівництва, який відрізняється економічністю, короткостроковістю реалізації проектів, мінімальною матеріаломісткістю та іншими перевагами.

Наші досвідчені інженери складуть план будівництва свиноферми, в якому будуть враховані всі вимоги та побажання замовника. В результаті ви отримаєте приміщення з високими експлуатаційними характеристиками, витративши на його будівництво мінімальну кількість коштів.

Завдяки сучасним технологіям, зокрема, методиці зведення будівель, що швидко монтуються, зведення свинарників можна здійснити недорого навіть у складній місцевості, незалежно від кліматичних умов. Нова методика будівництва безкаркасних аркових споруд для тваринництва дозволяє не тільки оперативно побудувати ангар для утримання свиней на 20 голів, наприклад, але і скорочує його термін окупності.

Свиноферма Свинокомплекс

Проектування свиноферм

Проектуючи свинокомплекс, слід пам'ятати, що споруда повинна забезпечувати оптимальні умови утримання свиней, вимагаючи при цьому мінімальних витрат. Також споруда повинна забезпечувати тривалий термін експлуатації і відповідати всім загальноприйнятим вимогам до тваринницьких комплексів.

Зовні свинокомплекс ангарного типу нагадує капітальну будівлю, проте через відсутність несучих конструкцій і капітального дорогого фундаменту такий свинарник в кілька разів легше каркасного. Будівництво свинокомплексів за технологією ШМС передбачає монтаж конструкцій з профільованих високоміцних панелей. Вони щільно стикуються між собою, забезпечуючи хорошу герметичність швів по всій площі ангару.

Важливою рисою споруди є те, що для з'єднання компонентів не потрібні ущільнювачі, болти та інші деталі. Установка і демонтаж ангара відбувається в стислі терміни nf з мінімальними матеріальніми і фінансовими витратами.

Зверніть увагу! Щоб споруда мала високі показники енергоефективності, важливо грамотно виконати проектування свинокомплексів. На цьому етапі позначаються всі особливості конструкції ангару, складаються креслення систем вентиляції та кондиціонування повітря, і додаткових комунікацій, необхідних замовникові. Фахівці нашої компанії складуть проект, згідно з усіма вимогами, і забезпечать його безпроблемну реалізацію.

Будівництво свинокомплексів «під ключ»

Компанія ТОВ Первомайський «Райагробуд», як лідер ринку безкаркасного будівництва в Україні, надає послугу «Будівництво свиноферми під ключ». Ми недорого зведемо тваринницький комплекс, який буде володіти наступними перевагами:

  • термін експлуатації — більше 50 років;
  • невисока собівартість споруди через відсутність несучих каркасів, балок і потужного фундаменту;
  • оперативність монтажу ангару свинокомплексу;
  • полегшений фундамент ангару з мінімальною вартістю споруди, завдяки легкості конструкції ангару;
  • здатність витримувати високі навантаження вітру та снігу;
  • відсутність додаткових витрат на зведення свиноферми;
  • вогнестійкість II ступеня, що є пріоритетною вимогою для споруд даного типу;
  • сейсмостійкість не менше 6 балів.

Будівництво свинарника на 50 голів, наприклад, від компанії ТОВ Первомайський «Райагробуд» дозволить заощадити до 60% бюджету. Відповідно, рентабельність ангару дуже висока.

Табл. 1

Переваги свинарників, зведених за методикою безкаркасного арочного будівництва

Безкаркасні арочні ангари

Тентові споруди

Каркасні конструкції

Надійні, довговічні, мобільні, економічні. Ціна будівництва дуже лояльна.

Недовговічні, нестійкі до механічних навантажень, вимагають великої кількості утеплювача. Високі експлуатаційні витрати, плюс потребують періодичного ремонту.

Використання передбачає високі експлуатаційні витрати, споруди вимагають періодичного ремонту.

Герметичні, зводяться дуже швидко, не вимагають великих витрат на ремонт, будуються в будь-якій місцевості.

Не витримують впливу вогню вогнестійкості, вимагають індивідуального захисту від впливу зовнішніх факторів.

Довго будуються — 1000 м² за 90 днів, вимагають більш міцного фундаменту, витратні в плані ремонту. Негерметичні.

 

Витримують снігове навантаження — 250 кг / м² та вітрову — до 55 м / с.

Мають обмеження за розмірами, схильні до провисання покрівлі і швидкого зносу стін.

Вимагають значних витрат матеріалів, застосування спецтехніки та обладнання для будівництва, мають обмеження за розмірами.

ТОВ Первомайський «Райагробуд» відрізняє системність підходу до виконання замовлень — ми самотужки виконуємо весь обсяг необхідних робіт. Це в першу чергу: проектування свинарників, монтаж ангарів, перевірка споруди на безпечність, здача об'єкта замовнику. У нас вигідні ціни, тому що більшість будматеріалів ми виробляємо самостійно. Вся техніка і обладнання у нас також своє, тому розцінки на будівництво свинарника на 100 голів, наприклад, нижче, ніж у інших компаній.

Звертайтеся в ТОВ Первомайський «Райагробуд», щоб замовити будівництво свинарника на 10 голів, 20 або 100 особин. Ми гарантуємо, що результат перевершить всі ваші очікування.

Сохранить

Сохранить

вгору