Сховища для сіна

Якщо вам необхідно побудувати сховище для сіна, то інженери та кваліфіковані будівельники компанії ТОВ Первомайський «Райагробуд» легко впораються з цим завданням. Безкаркасні арочні ангари — наша основна спеціалізація, і компанії під силу реалізувати проект будь-якої складності. Ltd. Pervomaysky Rayagrobud здійснює будівництво навісів для зберігання сіна за сучасними технологіями, що забезпечує відповідність споруд міжнародній системі якості.

Ангар для сіна Сховище для сіна

З кожним роком в Україні безкаркасне арочне будівництво застосовується все частіше. В першу чергу воно затребуване в сільському господарстві, де сховища для сіна, зерна і овочів, а також приміщення для утримання тварин, вкрай необхідні. Якщо розглядати конкретно будівництво навісів для зберігання сіна, то тут важливо дотримуватися певних вимог:

  1. Споруда має бути потужною, стійкою до вітрового і снігового навантаження, а також забезпечувати вільний доступ до сіна.
  2. Для того щоб корм не псувався, навіс потрібно забезпечити хорошою вентиляцією.
  3. Оптимальні умови зберігання передбачають деякі особливості правильного утрамбування корму в сховищі, і краще за все це можна зробити під металевим навісом або у ангарі.

Саме технологія ШМС дозволяє побудувати сховища для сіна з хорошою вентиляцією, що забезпечує корму тривале зберігання. Крім того, сільськогосподарські ангари безкаркасного типу не потребують витрати великих сум на будівництво і обслуговування — дорогі матеріали в цьому випадку не застосовуються.

Переваги будівництва ангарів для сіна від ТОВ Первомайський «Райагробуд»

Стабільно зростаюча популярність ШМС у сільському господарстві обумовлена ??рентабельністю технології та явними перевагами конструкцій. Звернувшись у компанію ТОВ Первомайський «Райагробуд» в Україні, ви зможете побудувати сховища для сіна за певними вимогами і отримати при цьому такі переваги:

  • економія бюджету — ціна будівництва за технологією ШМС набагато нижче капітального;
  • гарантія 100% захисту корму для тварин від атмосферних опадів та інших негативних чинників;
  • можливість швидко заповнювати і розвантажувати сховище, оскільки воно дуже просторе та зручне;
  • адаптивні розміри ангару або навісу — в цьому плані ніяких обмежень не існує, наші інженери і будівельники зведуть споруду будь-якої складності;
  • швидка окупність конструкції — лише 5-7 місяців, що майже в 5 разів менше, ніж при капітальному будівництві;
  • готову будівлю за 7-10 днів, завдяки чому вам не доведеться відкладати покіс або орендувати будівлю на час заготівлі.

Будівництво навісів для сіна або ангарів «під ключ» в Україні — послуга, яку компанія ТОВ Первомайський «Райагробуд» надає порівняно недорого. Якість конструкцій, зведених за технологією швидкомнотованих споруд, відмінна. Наявність таких сховищ в вашому фермерському господарстві зведе до мінімуму транспортні витрати і дозволить зберігати корм без ризику його псування.

Навіс для сіна

Сховища для сіна: швидко і недорого

Як показує практика, будівництво ангарів для сіна за технологією ШМС дозволить заощадити до 60% бюджетних коштів. Іншими словами, з мінімальними вкладеннями ви отримуєте будівлю з максимальними можливостями. При зведенні сховища ми можемо виконати фундаментні роботи, що дозволить зміцнити конструкцію. Залежно від локації основа може бути стрічковою, стовпчастою або на гвинтових палях.

Якщо ви хочете замовити у нас зведення навісів для сіна або закритих ангарів за технологією ШМС, слід знати, від чого буде залежати ціна об'єкту. Підсумкова вартість сховища для корму формується на підставі:

  • складності робіт;
  • розмірів ангару;
  • кількості вікон, воріт, дверей в будівлі;
  • додаткових комунікацій;
  • утеплювача, якщо буде потрібен його монтаж.

Таким чином, ціна послуги «Будівництво ангарів для сіна» для кожного замовника визначається індивідуально.

Компанія ТОВ Первомайський «Райагробуд» виконає весь комплекс робіт, включаючи проектування, виготовлення матеріалів для майбутніх ангарів, монтаж самої конструкції.

Ми заощадимо ваш час і гроші, побудувавши безкаркасний ангар для сіна за новою технологією!

Сохранить

вгору