Будівельні матеріали

Будівельні матеріали є одними з найбільш затребуваних товарів на ринку України. Їх купівля актуальна як для великих компаній, що займаються зведенням споруд, так і для приватних користувачів. Ви плануєте придбати будматеріали оптом?

Компанія «Райагробуд» займається реалізацією різноманітної сировини для будівництва власного виробництва. 

Ціни на будівельні матеріали в Україні формуються на основі типу виробу, проте при купівлі оптом вартість досить вигідна для споживача.

Сучасні технології виробництва дозволяють придбати будівельні матеріали будь-якого типу. Найбільшим попитом у споживачів користуються пиломатеріали, металевий прокат, бетон і ЗБВ. Ця продукція має різне призначення, оскільки використовується для прийняття і передачі навантаження у будівельних об'єктах, для теплоізоляції, дорожніх робіт і тому подібне.

Особливості штучного каменю

Бетон вважається найбільш поширеним і затребуваним матеріалом. Без нього не обходиться практично жодне будівництво. Це штучний камінь, в складі якого присутній пісок, щебінь, цемент. Завдяки можливості вибору типу наповнювача, суміш може приймати різні форми: шлакобетон, керамзитобетон та інші. В залежності від виду, різняться і ціни на продукцію.

До переваг бетону можна віднести:

  • універсальність (підходить для будь-яких видів будівельних робіт);
  • стійкість до негативних атмосферних опадів та інших погодних явищ;
  • міцність;
  • довговічність.

Властивості матеріалу залежать від різних моментів. Це співвідношення присутніх у складі речовин, їх якість, умови виготовлення продукції і тому подібне. У зв'язку з цим рекомендується купувати будівельні матеріали оптом у надійних компаній, які гарантують точне дотримання технології змішування і вимог процесу виробництва.

Вироби з дерева

Пиломатеріали — ще один популярний матеріал серед покупців будівельних матеріалів. Деревина є екологічно чистою і безпечною, має відмінні експлуатаційні характеристики. Ця продукція сумісна з багатьма іншими видами будівельної сировини.

Пиломатеріали нерідко використовують в якості з'єднувача різноманітних деталей та вузлів. Важливою перевагою цього матеріалу є можливість різних видів обробки, серед яких фарбування, шліфування та інше. При всіх перерахованих вище перевагах ціни на будматеріали з дерева невисокі, особливо в порівнянні з іншими видами продукції.

Метал

У будівництві широко використовуються різні види металевого прокату. В якості сировини при виробництві використовують переважно сталь. Рідше — алюміній і мідь. Сталевий прокат характеризується підвищеними експлуатаційними властивостями, що дозволяють застосовувати матеріал практично при будь-якому будівництві. Зведення зварних каркасів, виготовлення огорож, воріт, покрівлі та інших споруд — метал може застосовуватися всюди, де присутні підвищені вимоги до міцності, надійності та довговічності об'єктів.

Залізобетонні вироби

ЗБВ також регулярно застосовуються при зведенні стін, підвалів, фундаментів. Вони розрізняються між собою за особливостями будови і бувають пустотними, суцільними, а також зі спеціальними заглибленнями для прокладки інженерних комунікацій. Ці вироби здатні витримувати колосальні навантаження, а стійкість до негативних впливів зовнішнього середовища дозволяє застосовувати їх в найскладніших конструкціях.

 

 

вгору