Пісок

Пісок - осадова пухка порода, що складається з уламкових мінеральних зерен (кварцу, польового шпату, слюди і т.д.). Пісок для будівельних робіт отримують з природних пісків, що видобуваються при розробці піщано-гравійних родовищ, шляхом промивання і збагачення по крупності (класифікації).

Пісок для будівельних робіт застосовується як заповнювач для всіх видів важких бетонів, будівельних розчинів, використовується як матеріал для дорожніх покриттів.

 karer

 

Застосування

 

Пісок широко використовується в складі будівельних матеріалів, для намивання ділянок під будівництво, для піскоструминної обробки, при зведенні доріг, насипів, у житловому будівництві для зворотної засипки, при благоустрої дворових територій, при виробництві розчину для кладки, штукатурних і фундаментних робіт, використовується для бетонного виробництва.  При виробництві залізобетонних виробів, бетону високих марок міцності, а також при виробництві тротуарної плитки, бордюрів, колодязних кілець використовують грубозернистий пісок (Модуль крупності 2,2-2,5). Дрібний будівельний пісок використовується для приготування накривочних розчинів. Крім того, пісок є основним компонентом при виготовленні скла.

0BVrHVdy5pY

gt9ImGELb6o

 

вгору