Автомобільні ваги

Ваги - системи, призначені для вимірювання маси вантажу, що перевозиться автомобільним транспортом, шляхом вимірювання маси навантаженого і порожнього транспорту. 

Для вимірювання маси використовуються різні тензодатчики. Інформація з тензодатчика по кабелю надходить на електронний блок (зазвичай на базі мікроконтролера), який забезпечує не тільки висновок результатів вимірювань на індикатор, а й функції калібрування ваг, а також може підтримувати інтерфейс з персональним комп'ютером.

 

Способи встановлення ваг:

  1. Фундаментний. Ваги встановлюються на спеціальний бетонний або залізобетонний  фундамент. Фундамент може розташовуватись тільки під місцями стиків платформ або ж може бути суцільним (розташовується під всією поверхнею ваг). В'їзд транспорту на ваги здійснюється по пандусах, що виготовляється з металу, бетону або комбінованих матеріалів.
  2.  Безфундаментний. Для монтажу ваг використовуються дорожні плити. Плити укладаються безпосередньо на грунт, або на піщано-гравійну подушку. При цьому способі установки фундамент не потрібно. Бесфундаментний спосіб установки є найбільш простим і дешевим, підходить для всіх видів ваг, однак існує ряд обмежень по типу грунту і кліматичних умов.
  3. Врезной. При цьому способі установки ваги монтуються на одному рівні з поверхнею землі на фундамент і організовується дренажна система.
  4. Підкладні портативні ваги. Цей вид ваг характеризуються простотою конструкції і невеликими габаритами, не вимагають виготовлення спеціальних фундаментів. Ваги можна встановлювати безпосередньо на дорожнє полотно, на щільний грунт.

Lr06OuLJY5I

ANj-th7oVcs
вгору