Бетон

Бетон - відноситься до штучних будівельних матеріалів, які отримують методом змішування води, цементу, великих і дрібних заповнювачів з наступним затвердінням. Він широко використовується для проведення різних ремонтних, будівельних робіт, тому є затребуваним серед приватних покупців та великих компаній України.

9vN5eSgp9JA

Різновиди

Сьогодні споживачі можуть придбати бетон у виробника «Райагробуд» практично будь-якого виду. Сучасні технології дозволяють виготовляти будівельний матеріал для різних потреб, що пояснює його високий попит в Україні. Речовина класифікується за рядом ознак, тому в кожному окремому випадку експлуатаційні характеристики будуть відрізнятися, власне, як і ціна бетону за 1 куб. За призначенням, виділяють наступні будматеріали:

  • звичайні — застосовуються для зведення промислових і житлових об'єктів;
  • спеціальні — дорожні, теплоізоляційні, декоративні (відрізняються стійкістю до агресивних хімічних сполук, вогнестійкістю та іншими важливими особливостями).

Вони створюються з різними наповнювачами. Споживачі можуть купити бетон з доставкою щільного, пористого або спеціального типу. Крім цього, матеріал відрізняється за структурою, кожна з яких має свої специфічні особливості:

  1. Чарункова. Характеризується відсутністю заповнювача і великою кількістю штучно створених пор.
  2. Пориста. Має наповнений затверділою речовиною простір між зернами великих і дрібних інгредієнтів.
  3. Щільна. Відрізняється абсолютною відсутністю вільного простору, тому є більш міцною.
  4. Великопориста. Виготовляється з мінімальним використанням піску або взагалі без нього.

Згідно виду в'яжучої речовини, будівельний матеріал може бути цементним, гіпсовим, силікатним, полімерним. Для зведення об'єктів хімічної, плавильної промисловості застосовують полімерний бетон. Він характеризується стійкістю до агресивного середовища, завдяки наявності в складі епоксидних, фуранових смол. Для проведення ремонтних робіт можна дешево купити бетон гіпсового типу. З його допомогою створюються перегородки, підвісні стелі та інші подібні конструкції.

Марка і клас

Велику роль при виборі бетону грає марка і клас матеріалу. Залежно від співвідношення цих параметрів, буде відрізнятися міцність виробу і його властивості. Марка по морозостійкості визначає рівень збереження властивостей матеріалу при великій кількості циклів заморожування/розморожування. Водонепроникність перевіряється при стандартних випробуваннях, в яких бетон не буде пропускати рідину через свою поверхню. Ціна за куб матеріалу багато в чому залежить від його експлуатаційних характеристик, що важливо враховувати при покупці.

ООО Первомайський "Райагробуд" пропонує Вам:

Бетон м-100 (В-7,5) П-3о.к 10-15

Бетон м-150 (В-10) П-3о.к 10-15

Бетон м-200 (В-15) П-3о.к 10-15

Бетон м-250 (В-20) П-3о.к 10-15

Бетон м-300 (В-22,2) П-3о.к 10-15

Бетон м-350 (В-25) П-3о.к 10-15

Бетон м-400 (В-30) П-3о.к 10-15

zf6PusgEb58

 

вгору